Zimową nocą

literatura obyczajowa, romans
2015-01-01
9788327619990
Krzysztof Dworak, Monika Krasucka

Uwielbiam krótkie, miłosne historie z lekkim dramatem, ale zawsze mi czegoś brakuje. Myślę, ze tych dodatkowych minut, godzin, które mogę poświęcić bohaterom. Mam tak zawsze kiedy czytam książki Diany Palmer, ale przyznaje że przedstawione w tej książce historie mnie urzekły, zwłaszcza "W sercu gór".

Bardzo fajna książka. 2 w 1 jak to mówią. Szybko się ją czyta. W zasadzie pochlonelam ja w jeden dzien. Diana Palmer ma lekkie pioro. Polecam

Najlepszy prezent przeczytałam teraz - książka nawet może być, jest prosta, wątek tak naprawdę może i z pomysłem, ale taki troszkę nudnawy. Zaczęło się rozkręcać i koniec. Wszystko szybko poszło aż zbyt szybko.

W sercu gór czytałam dawno temu. Była o wiele ciekawsza. Niestety czasami w 150 stronach trudno zrobić opowieść, która będzie ciekawa i będzie nas zachęcać.

Z...

Dawno już nie miałam czasu przeczytać żadnej fajnej książki . W okresie Świąt zapragnęłam zrelaksować się przy jakieś lekkiej i przyjemnej lekturze . Padło na "Zimową nocą " autorstwa Diany Palmer . Wcześniej miałam okazję czytać tylko jedną książkę tej autorki " Jak ogień i woda 'i pamiętam że , podobała mi się .

"Zimową nocą 'zawiera dwie historię miłosne , których...

Moje kolejne spotkanie z twórczością Palmer mogę zaliczyć do raczej przyjemnych. Mamy tu dwie historie, chociaż nie są aż tak dobre jak inne, które miałam już okazję przeczytać. Chociaż czuję lekki niedosyt, ponieważ wydają się być troszkę naciągane, naiwne, a dreszczyk emocji słabo wypada na ogólnym tle. Całość mocno przewidywalna.

Pierwsza pozycja z dosłownie leciutką...

Książka bardzo mi odpowiadała, na oknem dziś pierwszy śnieg, choć mamy dopiero 11-stego listopada, ładna okładka: dwie bezpretensjonalne czerwone filiżanki z kakao, z sercami utworzonymi z piany. Dość spora czcionka, jak lubię.

2 opowiadanka. Nie jest to literatura najwyższych lotów i nie wciąga specjalnie, łatwo można przewidzieć ciąg dalszy. Jednak na odmóżdżenie po ciężkim dniu tuż przed zaśnięciem nie najgorsza. :-)

Słaba opowieść - romans. Dla mnie szkoda czasu.

Zdecydowanie zbyt krótkie opowiadanie, szczególnie pierwsze. Dość przewidywalne, szkoda ze każda opowieść nie jest rozbudowaną osobna książką.

Dwa opowiadania. Całkiem niezłe romansidełko :)

Dyskusje

• Romans
  • Diana Palmer
  • 2012
  • 2013
  • Na mojej półce

Dodaj cytat z książki Zimową nocą