Monster

Okładka książki Monster Jessica Gadziala
Okładka książki Monster
Jessica Gadziala Wydawnictwo: Independently published Cykl: Savages (tom 1) literatura obyczajowa, romans
Savages (tom 1)
Independently published
2019-07-27
2019-07-27
Thriller & Suspense Action Fiction Romance

Dawno się czytałam nic z pod ręki Pani Gadziali. Jestem po kilku tomach The Henchmen MC, które bardzo mi się podobały. A tu proszę - Monster - ze znanymi mi już bohaterami - znów mnie zauroczył.

Na tapetę trafiają Breaker i Alex. On jest gościem od brudnej roboty, ona hakerem pragnącym pogrążyć niebezpiecznego typka.
Jak łatwo się domyślić - Breaker to typowy faceta od pani Gadziala. Twardziel, seksowny koleś i męska dziwka w jednym. A jednak dało się go polubić. Oj dało się. Gdy tylko zdaje sobie sprawę, że zlecenia, w które podstępem i szantażem został wmanewrowany dotyczy kobiety jego kompas moralny szaleje. On szaleje.
Między nim a małym, uroczym więźniem szybko jednak pojawia się chemia... i nie tylko.
Naszych bohaterów połączy nie tylko gorący seks, ale i wspólny wróg - zleceniodawca...

Ogólnie - bohaterowie byli mi już znani dzięki innym książką autorki, ale to nie przeszkadzało w czytaniu. Dobrze było poznać perypetie Alex i Breakera :)
Miło było też spędzić kilka chwil w gronie ich bliskich... Shooter to mój ulubieniec i szybko sięgnę po jego książkę :) Pain też wydaje się być interesujący :)

Oj... a potem bracia Mallick :)

Coś czuję, że owa autorka przez jakiś czas będzie gościć w mojej biblioteczce :)

POLECAM! :)

Jak łatwo się domyślić - Breaker to typowy faceta od...

Na półkach: , , , , , ,

Historia Breakera i Alex, która stanowi niejako wstęp do innej książki tej autorki "Wolf". Alex ma tylko jeden cel w życiu - zniszczyć Lexa Keitha. Breaker nigdy nie krzywdzi kobiet, jednak Lex ma coś niezwykle dla niego cennego i teraz musi zdecydować czy ratować Alex czy wykonać zadanie.

Bardzo rozczarowująca. Najbardziej denerwował mnie brak logiki w tym wszystkim.
Moim zdaniem między Alex a Breaker'em nie było chemii. A sam Breaker to chyba najgorsza postać męska stworzona przez panią Gadzialę. Natomiast bardzo ciekawi mnie postać Shooter'a.

Bardzo rozczarowująca. Najbardziej denerwował mnie brak logiki w tym wszystkim.

Breaker zmuszony jest porwać pewnego człowieka inaczej jego przyjaciel zginie. Mężczyzna zna się na robocie i robił to już nie jeden raz. Niestety wszystko krzyżuje fakt że ofiarą ma być kobieta z czym nie godzi się główny bohater. Stara się za wszelką cenę uratować nie tylko przyjaciela ale także kobietę któa staje się mu coraz bliższa . Książka interesująca i wciągająca. polecam

Fajna para. Ona urodziwy, ale typowy geek no life bez przyjaciół; on bardziej otwarty na ludzi, twardy i męski miejski drwal żyjący z obijania mord przestępcom i low lifom. Łączy ich wspólny wróg, mrok i seks. Dzieli podejście do życia. Jej jest bardziej pesymistyczne i realistyczne, jego luźne. Bryan robi z Al co chce mimo, że to ona jest lepszym specjalistą w swojej dziedzinie i mózgowcem :) Alex od 10 lat pracuje nad pogrążeniem swojego największego wroga Lexa. To przez niego zabiła się jej matka; to on gwałci i zabija kobiety, to on rządzi całym miastem i ma wszystkich w garści. Zemsta jest jedynym celem jej życia. Breaker dostaje zlecenie od Lexa. Ma porwać Alex i jeśli tego nie zrobi jego najlepszy przyjaciel Shooter zginie. Już od pierwszego spotkania kiedy Bryan wpada z bronią do mieszkania Alex bohaterowie wpadają sobie w oko, z godziny na godzinę coraz bardziej ich do siebie ciągnie. W tej książce prawie nie ma akcji. Wszystko dzieje się powoli, spokojnie. Przez większość czasu bohaterowie w obawia, że będą to ich ostatnie chwile po prostu są ze sobą, rozmawiają, cieszą się drobnymi, codziennymi rzeczami jak wspólne gotowanie, oglądanie filmu i seks.

To następna przeczytanka książka Gadzia. Łatwa w odbiorze, jest napięcie i dramat.
Alex – haker, inteligentna, zadziorna i niezależna, miała tylko jeden cel - wymagającą zemsty na bezwzględnym i potężnym człowieku – lorda zbrodni Lexa.
Breake - wytatuowany kryminalista, egzekutor, który żyje według własnego kodu. Jego praca wymaga od niego robienia naprawdę złych rzeczy. Nie ma wielu ograniczeń, ale nie zajmuje się kobietami i dziećmi.
Lex zleca Breakerowi pracą/porwanie i przetrzymanie osoby.Ten nie ma innego wyjścia, jak zaakceptować, bo inaczej jego najlepszy przyjaciel, Shooter, zostanie zabity. Zgadza się porwać i zatrzymać Alexa Millera. Dopiero gdy przybywa do mieszkania Alexa, odkrywa, że Alex jest kobietą.

o Taaakkkkkk. gorąco polecam

o Taaakkkkkk. gorąco polecam

Całkiem ciekawa, niby nic odkrywczego ale czyta się dobrze.

Całkiem ciekawa, niby nic odkrywczego ale czyta się dobrze.

Kolejna z książek, w której pojawiają się bohaterowie z Henchmen i Braci Malllick. Nie odstaje poziomem od pozostałych książek. Polecam jeśli lubicie facetów alfa i silne kobiety, które trochę się pogubiły w życiu. Ja chętnie przeczytam to ponownie

Książka jest super, wątek także, jednak te opisy, opisy i opisy...to wszystko sprawia że powstrzymuje się aby nie zasnąć.

• 2016
  • Mafia