Więzień urodzenia

Rebis
A Prisoner of Birth
kryminał, sensacja, thriller
Danuta Sękalska-Wojtowicz

Fajna pozycja Archera, polecam.

Przeczytałem masę książek Jeffreya Archera :D .

Książkę czyta się z zainteresowaniem, jednak jest przewidywalna. Nie występują tu jakieś wielkie zwroty akcji i nawet podmiana jakoś nie dziwi. Początek trochę nużący, bo raczej niepotrzebne mielenie na różne sposoby jednego zdarzenia. Powieść, która od samego początku wiadomo do czego zmierza. Można przeczytać, ale tak wysoką oceną jestem zaskoczona.

63/52/2020

Danny to młody chłopak z prowincji Londynu. Pracuję jako mechanik u swojego przyszłego teścia. Jego życie zmienia się gdy jego przyjaciel zostaje zamordowany, a on oskarżony o dokonanie zbrodni. Trafia do więzienia na długie lata.
Jego życie zmienia się o 180 stopni i dzięki zbiegu okoliczności ma szansę rozpocząć nowe życie.

Bardzo ciekawa i pasjonująca książka. W...

Trudno się oderwać od lektury. Niezwykle wciągająca, super fabuła pełna akcji i zdarzeń, zakończenie, które każdemu przypadnie do gustu - trochę bajkowa. Polecam!

Jeffrey Archer jak zwykle w formie. Jeden z moich ulubionych autorów. Książka w jego stylu, czyta się łatwo i przyjemnie.

Niezwykle wciągająca książka, choć sam pomysł (nie będę zdradzała szczegółów) z wyjściem na wolność głównego bohatera wydaje mi mało prawdopodobny-jakoś nie chce mi się wierzyć, że tak długo nikt się nie domyślił prawdy...Ale mimo to 7 gwiazdek za styl autora, umiejętność prowadzenia wątków.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Bardzo dobra.

To moja pierwsza przeczytana książka tego autora. Niezwykle wciągająca opowieść zawierająca nagłe zwroty akcji. Książkę czyta się praktycznie jednym ciągiem. To prawda, że jest długa, ale fabuła jest na tyle wciągająca, że praktycznie się
tego nie odczuwa. Naprawdę polecam tę lekturę!

Kolejne dzieje ambitnego, pracowitego i prawego czlowiela

Dyskusje

• 2013