Zwierzogród

bajki
2016-02-08
Małgorzata Fabianowska
Biblioteka Filmowa

Sympatyczna opowiastka na podstawie filmu Disneya. Przyjemnie się ją czytało. Wspaniała pozycja dla dzieci. Polecam najmłodszym czytelnikom.

Na półkach: , , , , , , ,

Bajkę obejrzałam raz i mega bardzo mi się spodobała. Stwierdziłam, że muszę też przeczytać książkę, by dowiedzieć się jak to zostało opisane. I książka również bardzo mi się spodobała. Czyta się ja bardzo, bardzo szybko i nie można się wprost od niej oderwać.
Gorąco polecam!

• Z biblioteki
  • Książki
  • Emilka
  • Posiadam i przeczytałam
  • Bez których nie umiem żyć
  • Czytane córci
  • Dominik