Perfect Body. Nowoczesna kulturystka i fitness

trening sprawność sport
sport
trening sprawność sport

Na półkach: , , , ,

Obowiązkowa lektura dla każdego bywalca siłowni! Kupiłam zachęcona doskonałymi recenzjami utytułowanych sportowców. Podręcznik przerósł moje oczekiwania po wielokroć. Jego autor, Grzegorz Andrzejewski, od 30 lat zajmuje się kulturystyką, co dobrze widać po bibliografii - 3 strony czasopism i książek sięgających od lat 70. do najnowszych wydań. Zatem mamy tu do czynienia z...

bardzo dobra, opisanie treningów od podszewki, wiele ciekawych informacji znajdą tu osoby, które dopiero zaczynają przygodę z siłownią jak i te, które już doświadczenie posiadają.

W swoim życiu przeczytałem wiele książek dotyczących tematu sportów siłowych. Żadna nie wyczerpuje tematu, jak właśnie ta obszerna publikacja. Autor podszedł do tematu z pełnym zaangażowaniem, a całość wskazuje na profesjonalizm i obszerną wiedzę.

"Perfect body" to podręcznik, który amatorzy sportu powinni traktować na równi z Biblią. Doskonałe, merytorycznie idealne...

• 2019
  • Sport/fitness/