ROZWIŃ ZWIŃ

Dziewczyna w lodzie

Okładka książki Dziewczyna w lodzie Robert Bryndza Patronat LC
Okładka książki Dziewczyna w lodzie
Robert Bryndza Wydawnictwo: Filia Cykl: DCI Erika Foster (tom 1) Seria: Mroczna strona kryminał, sensacja, thriller
kryminał, sensacja, thriller
DCI Erika Foster (tom 1)
Mroczna strona
The Girl in the Ice
Filia
2016-11-09
2016-02-17
Emilia Skowrońska
detektyw kryminał ebook niebezpieczeństwo prostytutka seryjny zabójca strach śledztwo śmierć wyścig z czasem zabójstwo

więcej Więcej

Oficjalne recenzje i

Kryminalna dziewczyna raz jeszcze

Link do recenzji

940 141 38

Książka nie jest słaba choć dałam dwie gwiazdki, książka jest źle napisana. Autor najzwyczajniej w świecie nie umie pisać książek. Komuś się podoba, udało się, gratuluję. Bohaterowie są nijacy, nie istniejący, nic o nich nie można powiedzieć. Fabuła nawet się nie toczy, nawet się nie ciągnie. Książce brak ikry, brak emocji, brak wszystkiego.

Recenzja pochodzi z instagrama @cotozaksiazka

„DZIEWCZYNA W LODZIE"

Pewnego dnia w londyńskim parku zostaje odnalezione ciało młodej dziewczyny, ale tylko jedno jest w tym wszystkim dziwne: kto by chciał zabijać idealną osobę pochodzącą w dodatku z wyższych sfer? Czy Erice Foster, która zostaje wezwana do śledztwa uda się odkryć tajemnice dziewczyny? Detektyw mierzy się z...

Bardzo dobry kryminał, czyta się go szybko. Było to moje pierwsze spotkanie z autorem i nie ostatnie, już mam następne części naszykowane. Polecam

Na półkach: , , , ,

Pierwsze spotkanie z Autorem uważam za udane.
„Dziewczyna w lodzie” to sprawnie skonstruowany kryminał, jest sporo wątków, mylenie tropów i ciekawa postać głównej bohaterki, inspektor Foster. Jedyne do czego chcę się przyczepić, to samo zakończenie. Za szybkie, za mało wyjaśniające motywy sprawcy. Ale nie umniejsza to przyjemności czytania.
Na pewno sięgnę po kolejne części.

Zaskakująca, nie przewidywalna, warta uwagi.

Trzyma w napięciu, Erika z jednej strony jest flustrująca, człowiek się denerwuje gdy coś głupiego robi, a z drugiej ciężko jej nie lubić i ta jej niewyparzona buzia xD

Jej oczy szeroko otwarte. Usta rozchylone, jak gdyby miała przemówić. Jej ciało zamarznięte w lodzie… A to dopiero początek. Kiedy młody chłopak odkrywa w londyńskim parku zamarznięte ciało kobiety, detektyw Erika Foster zostaje wezwana, by poprowadzić śledztwo w sprawie morderstwa .Ta książka mnie wciągnęła od pierwszych kartek . Czyta się jednym tchem, do ostatniej...

Książkę czyta się przyjemnie, o ile można powiedzieć, że przyjemnie czyta się kryminały. Główna bohaterka jest JAKAŚ. Tego brakuje mi u wielu bohaterów literackich. Morderstwa i śledztwo są dosyć ciekawie opisane. Co wpłynęło na niekorzyść, to popularny w literaturze zabieg, w którym morderca opowiada cały swój życiorys i wyjawia głównemu bohaterowi motywy swoich działań. Z...

Książka od początku do końca trzyma w napięciu. Zakończenie mnie również zszokowało i to kto okazał się zabójcą.

Naprawdę przyzwoity kryminał. Niektórzy bohaterowie nieco irytujący, ale nie zakłóca to odbioru książki.

1 538
    1 478