Dziewczyna w lodzie

Okładka książki Dziewczyna w lodzie Robert Bryndza Patronat LC
Okładka książki Dziewczyna w lodzie
Robert Bryndza Wydawnictwo: Filia Cykl: DCI Erika Foster (tom 1) Seria: Mroczna strona kryminał, sensacja, thriller
kryminał, sensacja, thriller
DCI Erika Foster (tom 1)
Mroczna strona
The Girl in the Ice
Filia
2016-11-09
2016-02-17
Emilia Skowrońska
detektyw kryminał ebook niebezpieczeństwo prostytutka seryjny zabójca strach śledztwo śmierć wyścig z czasem zabójstwo

Patronaty LC

Mogą Ciebie zainteresować

Oficjalne recenzje i

Kryminalna dziewczyna raz jeszcze

963 142 38

Trochę nudnawo, trochę wkurzająco. Gdyby policja tak pracowała, to żadnej sprawy by nie rozwiązała...
Rozwiązanie sprawy pojawia się znikąd, nie wiemy co skierowało inspektor na właściwe tory, wszystko zmierzało do jakiejś wielkiej sprawy z handlem ludźmi w tle, a skończyło się... jak przekłuty balonik...

Hmm książka nie jest najwybitniejszą pozycją. niby wszystko jest napisane jak należy, wciąga i nie nudzi.
W niektórych miejscach trochę się wlecze.
Pani policjantka postępuje jak niedoświadczona studentka, która dodatkowo nie zna samoobrony, a nie osoba kierująca ważnym śledztwem, niektóre jej decyzje są niedorzeczne.
Dziwne jest to że Erikę można tak szybko wyprowadzić z równowagi. Współpracownicy którzy na początku ją nienawidzą później ją kochają. Mnie cholernie denerwowała/irytowała Erika, ale da się ją polubić ☺️.
Książce brak ikry i emocji.
Myślę, że przesłucham/przeczytam kolejne tomy by sprawdzić czy autor się rozwinął, poza tym intryguje mnie główna bohaterka

W niektórych miejscach trochę się wlecze.
Dziwne jest to że Erikę można tak szybko wyprowadzić z...

Przyciągnął mnie opis, lubię brutalne zabójstwa i intrygujących śledczych. Jednak zawiodłam się, bo pomysł został źle wykorzystany. Nie podobała mi się prowadząca śledztwo, a tym bardziej cała praca policji. Zniechęciła mnie bardzo ta historia.

Trzyma w napięciu, fajnie napisana.

Trzyma w napięciu, fajnie napisana.

Kryminał lepszy niż się spodziewałam. Po pierwszym tomie chętnie sięgnęłam po kolejny.

"Dziewczyna w lodzie" Roberta Bryndzy to całkiem dobry kryminał z interesującym wątkiem. Wartka akcja, ciekawe postaci i intrygująca fabuła (to kręcą się w połowie).
Warto przeczytać!

Warto przeczytać!

Przyznam, że zmyliło mnie imię i nazwisko, myślałem, że jakiś polski autor książek.
Akcja jakaś taka rozwlekła, momentami nic się nie dzieje.
Książka z tych w której czeka się ostatniej strony.
Słaba

Akcja jakaś taka rozwlekła, momentami nic się nie dzieje.
Książka z tych w której czeka się ostatniej strony.
Słaba

Za mną historia wysłuchana w aplikacji Empiku - swoją drogą czyta ją genialna lektorka. Mniej więcej od połowy, jeśli nie wcześniej, miałam dwa typy rozwiązania zagadki i spełnił się jeden z nich, a zatem zagadka dość banalna. Mimo wszystko dość dobrze się jej słuchało, całkiem wciągnęła, da się przez nią szybko przebrnąć. Nie jest to arcydzieło wśród kryminałów, ale nie jest też gniotem, zatem można poświęcić jej wolną chwilę.

Banalna fabuła. Nie ma w tej książce nic szczególnego.

Banalna fabuła. Nie ma w tej książce nic szczególnego.

#96/52 #wdowaczyta #dziewczynawlodzie #robertbryndza #erikafoster #thegirlintheice
Przyznaję, że imię i nazwisko autora zmyliło mnie i spodziewałam się, że to jakiś nowy polski pisarz 😅 Sadzać po opiniach na #lubimyczytać nie tylko mnie zmyliło 🤷‍♀️ To pierwsza część cyklu o Erice Foster i już pobrałam kolejne , więc jak widać pierwsze spotkanie z autorem bardzo udane. Całkiem przyjemna książka. Akcja nie pędzi jakoś super zawrotnie szybko, ale postać Eriki nadrabia 😊

Robert Bryndza Dziewczyna w lodzie Zobacz więcej
Robert Bryndza Dziewczyna w lodzie Zobacz więcej