Kot dla początkujących

Edipresse
kot koty wychowanie kota opieka nad kotem
poradniki
kot koty wychowanie kota opieka nad kotem

Chociaż nie jestem początkującą posiadaczką kota i kocham je od dziecka kupiłam sobie ten "poradnik" bo i autorkę darzę dużą dozą sympatii i zrozumienia. Na podobnych falach nadajemy, choć ostatnimi czasy nieco mnie do siebie zniechęca. Ale tylko trochę. Jednak miłość, fascynacja i zauroczenie kotami sprawia, że lubię wiedzieć jak inni miłośnicy kotów podchodzą do nich....

Książka napisana w formie pamiętnika z przemyśleniami.
Same ważne informacje o kotach zmieściłyby się na 10 stronach.
Jest napisana bardzo prostym językiem przez co łatwo się ją czyta.
Pogrubioną czcionką napisane są same najważniejsze informacje,
które przydadzą się osobie która nigdy nie miała kota.

Bardzo przydatna dla tak8ch miłośników kotów jak ja!

Bardzo dobra książka, dla tych co mają, lub chcą mieć kota. Książka może wprowadzić w świaat umysłu kota. Mam wiele książek o kotach i ta najlepiej wytłumaczyła mi świat kota, CZemu tak się zaachowuje, a nie inaczej? - ciągle myślałam, A okazało się że odpowiedź jest prota. Bo wystarczyło przeczytać :)

Wspaniała pozycja! Książkę przeczytałam tuż przed wprowadzką mojego kociaka. Była bardzo pomocna. Bardzo przydatna lektura. POLECAM zarówno osobom z zamiarem przygarnięcia kociaka jak i już posiadających "swego władcę" :D

Mam mieszane uczucia po przeczytaniu tej książki. Z jednej strony zawsze lubiłam gawędziarski styl pisania pani Pawlikowskiej, z drugiej mam świadomość, że nie jest specjalistką od kotów i opiera się na własnych doświadczeniach, a nie wiedzy naukowej.Podobał mi się pomysł popularyzacji wiedzy o kotach i ogólnie wiedza przekazana w książce na pewno przyda się potencjalnym...

Fragmenty, które dotyczą wyjaśnienia kocich zachowań są ciekawe. Niestety przy tekstach rodem z książki o podświadomości i szóstym zmyśle miałam wątpliwości czy to poradnik o kotach. Rozdział dotyczący karm dla kotów pozostawia wrażenie, że jeśli nie kupujesz najdroższych marek to źle się opiekujesz swoim kotem. A przecież jest wiele kotów dożywających szczęśliwie sędziwego...

Zmęczyłam :/

Książka pełna ciekawostek oraz rad dla miłośników kotów.Czyta się ją lekko i przyjemnie,jak wszystkie książki autorki.

Jako niedoświadczona właścicielka kota-znajdy, dowidział się, że mój kot, na pewno jest nieszczęśliwy. Bardzo dużo powtórzeń. To nie jest książka dla początkujących, to jest książka tylko o kotach autorki, tylko. Aha, jeszcze raz, tylko o jej kotach.
Plus za zdjęcia.

Dyskusje

• 2016
  • 2017
  • Beata Pawlikowska
  • 2017
  • Poradniki
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Kot dla początkujących