Dyskusje o książce Śmiejąc się w drodze do meczetu. Przygody muzułmanki w zachodnim społeczeństwie

Temat dyskusji
Odpowiedzi
Ostatnia akywność
Znajdź książkę
 200 dni Napoleona. Od Pułtuska do Tylży 1806–1807 200 dni Napoleona. Od Pułtuska do Tylży 1806–1807    Anatomia chwały. Napoleon i jego Gwardia. Studium dowodzenia Anatomia chwały. Napoleon i jego Gwardia. Studium dowodzenia
1 dzień temu
Książka z książki
 Ekstremalne zabawy młodych. Moda, hobby i pragnienie przekraczania wszelkich granic. Ekstremalne zabawy młodych. Moda, hobby i pragnienie przekraczania wszelkich granic.
2 dni temu
52 książki w 2022 roku :-)
Małe podsumowanie 2022 roku książek - 66  komiksów - 50   warte uwagi:   Cienie Nocnego Targu Cienie Nocnego Targu   Licho nie śpi Licho nie śpi   Shiki #11 Shiki #11
1 rok temu
Czytamy w weekend
😄 .... apropos; jak "smakował" "Empuzjon" Tokarczuk? Otrzymałem w prezencie, niedawno, "Bieguni" książka leży sobie i czeka, i  tak się przymierzam aby rozpocząć moją przygodę z Olgą....
1 rok temu
Czytamy w weekend
Hanuto: Chyba ten Paweł usunął ten filmik. Bo szukałam.
4 lata temu
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wypożyczyliśmy (Luty 2019)
Wypożyczone :  Aberrations. Bestia się budzi Aberrations. Bestia się budzi Nowa książka autora cyklu Stracharz. Jestem ciekawy tego co dostanę i liczę na przyjemną lekturę :).  Księga Luster Księga Luster
5 lata temu
Pokazuje 6 z 15