Cichodajka.pl

Videograf II
2005-01-01
2005-01-01
erotyka

Tę książkę czytałam naprawdę bardzo dawno temu i choć pamiętam o czym była jedyne co mam do powiedzenia na jej temat to bezwartościowa , bowiem nie dowiemy się z niej niczego prócz obscenicznych zapisków rozpieszczonej, a jednocześnie zagubionej nastolatki ze stolicy szukającej odrobiny uwagi w zamian za brak poszanowania do samej siebie.

Co ja przeczytałam? Przecież ani to intrygujące, ani wciągające... ani nic. Nawet nie potrafię określić tego co czułam czytając to, wątpliwe, cudo literackie.

hm... co by tu napisać ani to ciekawe ani inspirujące jakoś szkoda mi było tej dziewczyny czytając jej doświadczenia i tyle.

Dodaj cytat z książki Cichodajka.pl