Jadę do Magadanu. Wspomnienia anarchisty, więźnia białoruskiej dyktatury.

Okładka książki Jadę do Magadanu. Wspomnienia anarchisty, więźnia białoruskiej dyktatury.
Igor Oliniewicz Wydawnictwo: Oficyna Wydawnicza Bractwa Trojka biografia, autobiografia, pamiętnik
biografia, autobiografia, pamiętnik
Oficyna Wydawnicza Bractwa Trojka
2015-01-01
2015-01-01
pamiętnik reżim Białoruś anarchizm ruch anarchistyczny prześladowanie polityczne Alaksandr Łukaszenka Magadan

Igor Oliniewicz Jadę do Magadanu. Wspomnienia anarchisty, więźnia białoruskiej dyktatury. Zobacz więcej