Kuroko's Basket 11

Kuroko no basuket 11
Kuroko's Basket (tom 11)
komiksy
Karolina Dwornik

Sceny walki na boisku coraz bardziej dynamicznie rysowane jednocześnie różnią się w każdym tomie, kadry nie powielają się :) Postacie rysowane coraz lepiej. W tym tomie dowiemy się jak wyglądały początki klubu, polecam :)

Na półkach: , , , ,

KOSZYKARSKA PRZESZŁOŚĆ

W jedenastym tomie „Kuroko”, na miłośników serii, obok sportowej rywalizacji, czeka kolejna dawka spokojniejszych momentów. Oczywiście mamy tu humor, nieco odpoczynku i tym podobnych elementów, ale prym wiodą tutaj retrospekcje pokazujące nam początki istnienia klubu koszykarskiego Seirin i rodzące się między bohaterami relacje.

Eliminacje do...

• Manga