Okładka książki Wychowanie i wspieranie rozwoju małych dzieci: dwulatki - program dla przedszkolnych grup żłobkowych, żłobków, klubów dziecięcych i domów.
Anna Mikler-Chwastek Wydawnictwo: Difin Cykl: Anna Mikler-Chwastek nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
Anna Mikler-Chwastek
Difin
2013-01-01
2013-01-01
9788376419190

Okładka książki Biomedyczne podstawy rozwoju dziecka dla studentów pedagogiki, opiekunów w żłobku i nauczycieli wychowania przedszkolnego Anna Mikler-Chwastek, Magdalena Plandowska, Marta Wiśniewska
Ocena 0,0
Biomedyczne po... Anna Mikler-Chwaste...
Okładka książki Edukacja małego dziecka. Konteksty rozwojowe i wychowawcze Małgorzata Bortliczek, Barbara Chojnacka-Synaszko, Gabriela Kapica, Kinga Kuszak, Hana Lukášová-Kantorková, Anna Mikler-Chwastek, Katarzyna Nadrowska, Ewa Ogrodzka-Mazur, Agnieszka Olechowska, Jadwiga Oleksy, Jitka Oravcová, Zofia Remiszewska, Natalia Maria Ruman, Joanna Skibska, Urszula Szuścik, Michaela Vaňová, Mateusz Warchał, Mirosława Zalewska-Pawlak, Marzena Żółcik
Ocena 0,0
Edukacja małeg... Małgorzata Bortlicz...