Wszystkie barwy słońca Historie prawdziwe własnoręcznie uszyte

Joanna Dieng-Wieczorek Wydawnictwo: Edipresse literatura podróżnicza
Edipresse
reportaż podróże
literatura podróżnicza
reportaż podróże

Za dużo ezoterycznego bełkotu, ezo miszmaszu w duchowości. Bieg od warsztatów do warsztatów, od kraju do kraju. Fajna jako forma reklamy własnej działalności dla kobiet, które szukają siebie obok siebie. Na pewno spodoba się licznej rzeczy bywalców for ezoterycznych i for rozwoju duchowego w stylu New Age.

Książka tak barwna jak jej okładka :-) przedstawia krótkie migawki z różnych stron świata, przeplecione niezwykłymi przygodami autorki, która jest dla mnie istotą godną podziwu - jej mieszkanie to cały świat, co chwilę osiada gdzieś indziej. Opisy niezwykle ciekawe i barwne, aż można "poczuć" zapachy i smaki oraz emocje. Polecam! Świetna książka na każdą porę roku, przenosi...

Ciepła opowieść o podróżach nie tylko po świecie, ale i wgłąb siebie. Bardzo ciekawa historia młodej kobiety, która porzuca wygodne życie, by odkrywać nowe miejsca na świecie i poznawać nowych ludzi.

• 2020 przeczytane
  • Literatura polska
  • Podróże
  • Reportaż/literatura faktu
  • Papier

Joanna Dieng-Wieczorek Wszystkie barwy słońca Historie prawdziwe własnoręcznie uszyte Zobacz więcej