Kup teraz - 1 oferta w cenie od 45.67 zł do 45.67 zł

Where's Spot?

Eric Hill Wydawnictwo: Penguin Books Cykl: Spot interaktywne, obrazkowe, edukacyjne
Penguin Books
Spot
interaktywne, obrazkowe, edukacyjne
2008-01-01

Doskonała książeczka dla najmłodszych dzieci, niekoniecznie dla tych, które już rozpoczęły naukę angielskiego jako taką albo naukę w ogóle. Z racji tego, że nie ma tu wiele treści, są duże obrazki, duże literki, dziecko zupełnie naturalnie nauczy się paru słówek. Najlepszy sposób - absorpcja języka z otoczenia, gorąco polecam.

• Dziecięca biblioteczka
  • Po angielsku
  • English

Dodaj cytat z książki Where's Spot?