ROZWIŃ ZWIŃ

Drogie kamienie na scenie

Okładka książki Drogie kamienie na scenie
Katarzyna Osiadacz Wydawnictwo: Witanet poezja
46 str. 46 min.
poezja
Witanet
2016-03-04
2016-03-04
46 min.
Drogie kamienie na scenie Katarzyna Osiadacz poezja wiersze tomik Wydawnictwo Witanet.
Ta książka nie została jeszcze oceniona NIE MA JESZCZE DYSKUSJI

Bądź pierwszy - oceń książkę

Okładka książki Kraina Wyjątkowości. Almanach współczesnej bajki polskiej Marta Bącała-Ślęzak, Andrzej Chodacki, Anna Czartoszewska, Urszula Dupeyroux, Maria Dziuk, Andrzej Feret, Ewa Grabowiec-Lisowska, Lidia Jędrocha-Kubicka, Elżbieta Krankowska, Jadwiga Marzec, Jolanta Miklaszewska, Jolanta Mirecka, Gabriela Molesztak, Agnieszka Musiał, Sylwia Oksiuta-Warmus, Katarzyna Osiadacz, Mirosław Pisarkiewicz, Maciej Przebieracz, Gabriela Przystupa, Krystyna Ring, Joanna Shigenobu, Regina Sobik, Iwona Stypuła-Synówka, Artur Stępniak, Henryka Swornóg, Katarzyna Szopa-Wycisk, Anna Sztonyk, Małgorzata Szweda-Czerwińska, Bożena Tomaszek, Andrzej Wróblewski, Małgorzata Żmijewska
Ocena 8,8
Kraina Wyjątko... Marta Bącała-Ślęzak...