Cień

Okładka książki Cień Marek Stelar
Okładka książki Cień
Marek Stelar Wydawnictwo: Videograf Cykl: Krugły i Michalczyk (tom 3) kryminał, sensacja, thriller
Krugły i Michalczyk (tom 3)
Videograf
2016-05-17
2016-05-17

Wow. Wciągająca historia z dociekliwą analizą na każdym poziomie rozwiązywania zagadek.

Polecam.Bardzo fajnie się czytało

Polecam.Bardzo fajnie się czytało

Po wydarzeniach z drugiej części Krugły odchodzi z policji i pracuje jako prywatny detektyw. Pewnego dnia zgłasza się do niego szczeciński biznesmen z prośbą o znalezienie dowodów na niewinność jego siostrzeńca, który siedzi w areszcie.

Ciekawe zakończenie trylogii. Tak to juz koniec, chociaż pewnie miłośnicy tej serii nie będą zadowoleni, to autor stwierdził, że to jest ten czas żeby pozwolić prokuratorowi i byłemu śledczemu zejść ze sceny.
Książka mi się podobała, zarówno zagadka kryminalna, jak i poboczne historie, oraz momentami zabawne dialogi sprawiły, że lektura tej książki była dla mnie bardzo ciekawa.

Jeśli jeszcze nie znacie tej książki, to czytajcie, polecam. Będę tęsknić za obojgiem głównych bohaterów. A wy?

Michalczyk pomaga jak może, w końcu nie odmawia się kumplowi. W życiu Roberta szykują się zmiany, nie tylko te w sferze zawodowej....

Świetny kryminał

Świetny kryminał

Kolejna książka Marka Stelara, którą przeczytałam z wielką przyjemnością i bez wahania mogę polecić każdemu wielbicielowi kryminałów. Szkoda, że to już koniec wspólnej historii Krugłego i Michalczyka. Myślę, że niejeden przestępca odetchnął z ulgą ;-)

Bardzo dobry koniec trylogii o Krugłym i Michalczyku.
Mamy ciekawy temat, trochę humoru, intrygę i... Gruchę xD

Bardzo dobry koniec trylogii o Krugłym i Michalczyku.
Mamy ciekawy temat, trochę humoru, intrygę i... Gruchę xD

Zagadka fantastyczna, a trochę na końcu oczekiwałam wiecej akcji... Tu trochę sie zawiodłam, pozycja dobra ale w mojej ocenie najsłabsza z tej serii

I znowu się nie zawiodłam! Dalsze przygody Krugłego i Michalczyka jak zwykle na wysokim poziomie. Książkę czyta się rewelacyjnie po pierwsze przez to, że autor bardzo umiejętnie posługuje się słowem pisanym, a po drugie wszystkie wątki idealnie spajają się w jedną całość. Ogólnie to cała seria bardzo godna polecenia.

Chcę więcej !😁

Chcę więcej !😁