Intensywny kurs języka hiszpańskiego

Okładka książki Intensywny kurs języka hiszpańskiego
Oskar Perlin Wydawnictwo: Wydawnictwo Naukowe PWN językoznawstwo, nauka o literaturze
językoznawstwo, nauka o literaturze
Wydawnictwo Naukowe PWN
1985-01-01
1985-01-01
język hiszpański

Podręcznik do nauki języka w starym stylu. Bez fajerwerków, multimediów i podlizywania się uczniowi. 25 lekcji z naciskiem na gramatykę i porządne ćwiczenia utrwalające. Mi tam taka nauka pasuje.
Jest tu kilka perełek propagandowych (inaczej pewnie cenzura nie pozwoliłaby wydać), ale w nauce to niezbyt przeszkadza. Jest sporo błędów drukarskich, ale książka uczy na tyle dobrze, że się je zauważa.
Generalnie moja znajomość hiszpańskiego wzrosła od zera do co najmniej B1, więc nie jest źle.

Dodaj cytat z książki Intensywny kurs języka hiszpańskiego