Golono, strzyżono

Adam Mickiewicz Wydawnictwo: Krajowa Agencja Wydawnicza literatura dziecięca
Krajowa Agencja Wydawnicza
literatura dziecięca
1986-01-01

Perełka naszej literatury. Adam Mickiewicz w najwyższej formie, pokazuje tutaj w pełni co potrafi.
Książeczka wydana w latach osiemdziesiątych i na pierwszy rzut oka wygląda niepozornie. Jest jednak wyjątkowa i wspina się na najwyższe szczyty artystyczno-literackich wrażeń. Ciekawe, pomysłowe i zapadające w pamięć ilustracje wykonał Andrzej-Ludwik Włoszczyński. Krótki tekst...

Tekst oparto na "Antologii poezji dziecięcej" wydawnictwa Zakład Narodowy im. Ossolińskich (ZNiO)
ilustrował: Andrzej-Ludwik Włoszczyński
Perła w koronie, czytanie dziecku obowiązkowe!

• Seria: Książeczki Babuni

Dodaj cytat z książki Golono, strzyżono