Mleczak

Katarzyna Wasilkowska Wydawnictwo: Wydawnictwo Literatura Seria: Poduszkowce opowieści dla młodszych dzieci
Wydawnictwo Literatura
przedszkolaki humor sen zęby mleczne
opowieści dla młodszych dzieci
Poduszkowce
przedszkolaki humor sen zęby mleczne

"Mama po raz dziesiąty powiedziała, żeby Marcyś wyjął palce z buzi, że to niehigieniczne, że to bardzo brzydko wygląda oraz, że nie ma zamiaru tego powtarzać po raz jedenasty. Marcyś po raz dziesiąty odpowiedział mamie, że ona jak zwykle nie rozumie niczego, ani nawet tego, że Marcyś ma najlepiej wygimnastykowanego mleczaka ze wszystkich chłopaków i że potrafi go położyć...

Po pierwsze doskonała graficznie. Ilustracje Gensler przyciągają wzrok, są wyraziste, kolorowe, kontrastowe, dzieciaki oglądają w kółko.
Treść. Przyznam, że czekałem na nową książkę Wasilkowskiej, bo bardzo przypadł mi do gustu debiut "Jowanka i gang...". Spodziewałem się kolejnej książki przygodowej, a tu opowiadania dla przedszkolaków. Kupiłem w ciemno dla siostrzenicy,...

Chciałabym Wam pokazać książkę obok której po prostu nie da się przejść obojętnie. Kiedy zobaczyłam jej okładkę od razu wiedziałam, że będzie to coś fajnego, coś ślicznego. Zakochałam się od pierwszego wejrzenia ;) Ani odrobinę się co do niej nie pomyliłam, jest naprawdę fajna, zdecydowanie muszę, po prostu czuję ogromną potrzebę opisania Wam o czym jest ta książka!

W...

• Dla dzieci