Pawilon szósty i inne opowiadania

Okładka książki Pawilon szósty i inne opowiadania
Anton Czechow Wydawnictwo: Hachette Polska Seria: Arcydzieła Literatury Rosyjskiej klasyka
klasyka
Arcydzieła Literatury Rosyjskiej
Hachette Polska
2016-03-02
2016-03-02
9788328204256

Wszystkie z pięciu składających się na powyższe wydanie opowiadań (Pawilon Szósty, Pojedynek, Wrogowie, Przykrość, Trzy Lata), to stojące na wysokim poziomie literackim gorzkie i niepozbawione humoru błyskotliwe obserwacje życia rosyjskiego społeczeństwa ówczesnej epoki. Po lekturze "Wiśniowego Sadu" skłaniam się zdecydowanie bardziej ku Czechowowi-prozaikowi:)

Anton Czechow Pawilon szósty i inne opowiadania Zobacz więcej