Pawilon szósty i inne opowiadania

Anton Czechow Wydawnictwo: Hachette Polska Seria: Arcydzieła Literatury Rosyjskiej klasyka
9788328204256
Hachette Polska
klasyka
9788328204256
Arcydzieła Literatury Rosyjskiej

Wszystkie z pięciu składających się na powyższe wydanie opowiadań (Pawilon Szósty, Pojedynek, Wrogowie, Przykrość, Trzy Lata), to stojące na wysokim poziomie literackim gorzkie i niepozbawione humoru błyskotliwe obserwacje życia rosyjskiego społeczeństwa ówczesnej epoki. Po lekturze "Wiśniowego Sadu" skłaniam się zdecydowanie bardziej ku Czechowowi-prozaikowi:)

• Rosja
  • Kolejka