Wielka kolekcja bajek o Annie i Elsie

Wydawnictwo: Egmont Polska bajki
Egmont Polska
bajki
2015-10-19

Bajki są dosyć krótkie i nie specjalnie coś wnoszące. Miałam wrażenie, że mojemu dziecku historyjki się nie podobały, a jedynie obrazki. Kiedy przychodziło do ich czytania, to nie była specjalnie zadowolona, ale na szczęście były ładne rysunki i to trochę ratowało sytuację 😊

Zbiór opowiadań o ulubionych bohaterkach krainy lodu. 6-letnia córcia zachwycona :)

• Czytane dzieciom
  • Literatura dziecięca i młodzieżowa