Spektakl – granica – ekran: Mur berliński w filmie niemieckim

Marta Brzezińska Wydawnictwo: Oficyna Wydawnicza ATUT Cykl: Niemcy - Media - Kultura film, kino, telewizja
Oficyna Wydawnicza ATUT
berlin mur kino niemcy
Niemcy - Media - Kultura
film, kino, telewizja
berlin mur kino niemcy
Ta książka nie została jeszcze oceniona

Bądź pierwszy - oceń książkę

Okładka książki Urok melancholii Marta Brzezińska, Magdalena Dziadek, Andrzej Gwóźdź, Magdalena Kempna-Pieniążek, Barbara Kita, Iwona Kurz, Jan Franciszek Lewandowski, Magdalena Podsiadło, Monika Wąsik
10,0
Urok melancholii Marta Brzezińska, M...
Okładka książki Upadek Rzeczypospolitej Marta Brzezińska, Cezary Gmyz, Jacek Karnowski, Mariusz Pilis, Grzegorz Wierzchołowski, Dawid Wildstein
3,9
Upadek Rzeczyp... Marta Brzezińska, C...
Okładka książki Fronda nr 63 rok 2012, Darwin, Passé! Michael J. Behe, Marta Brzezińska, Michał Buczkowski, Michał Chaberek OP, Krzysztof Dybciak, Jan Kronsztadzki, Kazimierz Jodkowski, Przemysław Mazur, Stephen C. Meyer, Dariusz Oko, Redakcja kwartalnika Fronda, Jay W. Richards, Tomasz Rowiński, Dariusz Sagan, Arkady Saulski, Tomasz P. Terlikowski, Andrzej Zybertowicz, Ewa Ślizień-Kuczapska
4,6
Fronda nr 63 r... Michael J. Behe, Ma...