Spektakl – granica – ekran: Mur berliński w filmie niemieckim

Okładka książki Spektakl – granica – ekran: Mur berliński w filmie niemieckim
Marta Brzezińska Wydawnictwo: Oficyna Wydawnicza ATUT Cykl: Niemcy - Media - Kultura film, kino, telewizja
film, kino, telewizja
Niemcy - Media - Kultura
Oficyna Wydawnicza ATUT
2014-01-01
2014-01-01
berlin mur kino niemcy
Ta książka nie została jeszcze oceniona NIE MA JESZCZE DYSKUSJI

Bądź pierwszy - oceń książkę

Okładka książki Urok melancholii Marta Brzezińska, Magdalena Dziadek, Andrzej Gwóźdź, Magdalena Kempna-Pieniążek, Barbara Kita, Iwona Kurz, Jan Franciszek Lewandowski, Magdalena Podsiadło, Monika Wąsik
Ocena 10,0
Urok melancholii Marta Brzezińska, M...
Okładka książki Upadek Rzeczypospolitej Marta Brzezińska, Cezary Gmyz, Jacek Karnowski, Mariusz Pilis, Grzegorz Wierzchołowski, Dawid Wildstein
Ocena 3,9
Upadek Rzeczyp... Marta Brzezińska, C...
Okładka książki Fronda nr 58 wiosna 2011. Męczennicy XXI wieku Magdi Cristiano Allam, Artur Bazak, Bogna Białecka, Aleksander Bocianowski, Marta Brzezińska, Grzegorz Górny, Tadeusz Guz, Lech Jęczmyk, Jessica Morgan, Artur Mrówczyński-Van Allen, Vladimír Palko, Luis Eladio Pérez Bonilla, Jan Polkowski, Redakcja kwartalnika Fronda, Stefan Sękowski, Robert Skrzypczak, Grzegorz Strzemecki, Taras Suchorebryk, Stanisław Taraszkiewicz, Tomasz P. Terlikowski
Ocena 3,4
Fronda nr 58 w... Magdi Cristiano All...