Człowiek Znikąd - Tarcza Słońca

Okładka książki Człowiek Znikąd - Tarcza Słońca
Łukasz Gapiński Wydawnictwo: Wąbrzeskie Zakłady Graficzne Sp. z o.o. fantasy, science fiction
fantasy, science fiction
Wąbrzeskie Zakłady Graficzne Sp. z o.o.
2015-12-12
2015-12-12
człowiek znikąd gapiński tarcza słońca

No i przeczytałam.
Mam bardzo mieszane uczucia po drugiej części trylogii, i sama nie wiem czy mi się podoba czy nie..
Główny wątek jest związany z mitologią słowiańską więc zahacza w szerokim spektrum o fantastykę ale nawet fantastyka rządzi się swoimi regułami,
a w książce Gapińskiego dzieją się rzeczy wręcz nieprawdopodobne.
Mimo wszystko czekam na część trzecią bo jestem ciekawa zakończenia.

No i przeczytałam.
a w książce Gapińskiego dzieją się rzeczy wręcz nieprawdopodobne.
Mimo wszystko czekam na część trzecią bo...

Dodaj cytat z książki Człowiek Znikąd - Tarcza Słońca