Fifty Shades of Grey

E L James Wydawnictwo: Arrow Cykl: Pięćdziesiąt odcieni (tom 1) literatura obyczajowa, romans
Data 1. wydania:
angielski
Pięćdziesiąt odcieni (tom 1)
literatura obyczajowa, romans
angielski

Opinie [4 449]

Polecam

Ta książka jest jak huragan. W jednym miejscu zachwyca, w innym odrzuca, w jednym miejscu utożsamiasz się się z bohaterką, w innym nie możesz uwierzyć w poziom jej głupoty. Ta książka jest pełna sprzeczności, zarówno w fabule, charakterach bohaterów jak i odczuciach czytelników. Ja, powiem szczerze, bardzo długo się wahałam między tą oceną, którą wystawiłam, a stopień...

Bardzo długo "opierałam się" tej książce, uważałam że to na pewno mnie nie zainteresuje.
Dużo się nie pomyliłam, chociaż książka jest dobra sama w sobie i historia głównych bohaterów jest ciekawa to nie urzekła mnie jakoś specjalnie. Dużo bardziej oczarował mnie film.
Trochę długo mi się czytało, a przynajmniej tak mi się wydawało.
Jeśli chodzi o sens, to w sumie nie moja...

stymulacja głowy, szkodliwa lektura, bo jest trochę jak porno, które oglądasz. wszystko fajnie, ale jak masz za mało lat lub oleju w głowie to łatwo spaczyć sobie seksualność. no bo, powiedzmy sobie szczerze, taką książkę czyta się tylko po to, by wpłynąć sobie na wrażenia, więc ma w sobie coś z guilty pleasure.
ale plus jest taki, że chyba to jest jedna z pierwszych...

więcej Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Nie mam pojecia o co tyle szumu..

Książka dla nastolatek. Bogaty facet chce mieć dziewczynę. Jakby Grey nie miał fortuny Ana by pewnie nawet na niego nie spojrzała.

Nie powala.

Ana moja kochana bohaterka sama bym chciała bym mogła przeżyć Jej życie.

Fajna 😁 polecam

Odpadłam po 60 stronach... Nie dam rady zabrnąć w to dalej. Płytka powieść dla nastolatek

Dyskusje

48 600