Bunkrów Nie Ma

Tony Wydawnictwo: brak wydawnictwa literatura podróżnicza
brak wydawnictwa
uzależnienie sex seks przygodowa przygoda prostytucja podróże narkotyki humor czarny humor ameryka południowa azja afryka ironia
literatura podróżnicza
2016-03-20

Książka podroznicza inna niż wszystkie

Książka jest prześmieszna. Fajny czarny humor, ciekawie i luźno napisana. Polecam jednak rozłożyć na raty. Ja najpierw przeczytałam z 2/3 i odłożyłam końcówkę na teraz. Jest naprawdę fajna, ale długa a wciąż te same historyjki o piciu i seksie w końcu nużą.

Mam problem z oceną tej książki. Niby podróżnicze 50 twarzy Greya... ale język lepszy ;)
Tony pisze często o miejscach, które celowo unikałem podczas wycieczek, typowych imprezowniach gdzie oddziaływanie na miejscowych i miejsca jest gigantyczne. Typowa masowa turystyka młodych i gniewnych. Jednak zdecydowanie wolę czytać jego "prawdziwe" słowa niż o przeżywaniu kolejnego...

Książka podróżnicza zupełnie inna niż pozostałe. Ciekawe historie i przemyślenia opisane na luzie, bogata w przezabawne metafory i porównania. Może się nie spodobać osobie, która nie czuje takich klimatów, ale ja jestem wielkim fanem i z chciałbym przypadkiem poznać autora. :)

Całkiem ciekawa książka jednak po chwili zaczyna nudzić z powodu powtarzalności przygód autora . Generalnie można przeczytać jednak nie powala na kolana, no chyba ze masz 16 lat i w kółko chcesz czytać o imprezowaniu i sexie :)

JEŚLI JESTEŚ FEMINISTKĄ, NIE CZYTAJ TEJ KSIĄŻKI !
JEŚLI PRZESZKADZA CI CZARNY HUMOR I SEKSIZM, TO TEŻ LEPIEJ PO NIĄ NIE SIĘGAJ !

Tony to dupek. Widać to już w pierwszym rozdziale, kiedy opisuje stewardesy i... gdyby był mniej wulgarny, byłabym się jeszcze w stanie z nim zgodzić.
Książka jest wyjątkowa. Podróże są śmiesznie opisane, lubię ten humor, mimo tego że dużo...

Bardzo śmieszna książka, z komicznymi porównaniami. Polecam dla osób, które mają dystans do seksu i czarnego humoru, bo jest tego sporo w tej książce.

Pełna czarnego humoru, zwrotów akcji i niesamowitych zdarzeń. Bawiłem się świetnie w trakcie lektury. Szczerze polecam tym bardziej, że książka wydana przez autora, bez wsparcia żądnego wydawnictwa, a to trzeba docenić.

Fajna książka....zbiór podrasowanych przygód Toniego, wyłania się z tych opowiadań ciekawy, wyluzowany i uzależniony od życia na wysokich obrotach typ. Mam nadzieję że po tych perypetiach wróciłeś do podróżowania i napiszesz coś z drugim dnem. Humor genialny . Polecam każdemu kto lubi się śmiać i czasami zresetować w konwencjonalny sposób.

Książka rewelacyjna, sporo opisów, czarnego humoru.
Żałuję, że tak długo zajęło mi z wystartowaniem czytania od daty zakupu, niestety życie,
Polecam, ale ludziom, którzy nie mają problemów z turystyką, seks-turystyką.
Miłego czytania.

Dyskusje