Zapomniana wojna 1914–1918. Front wschodni

Bosz
2016-01-01
2016-01-01
I Wojna Światowa

Okładka książki Mówią wieki nr 02/2012. Wydanie specjalne Robert Bielecki, Jarosław Czubaty, Sławomir Leśniewski, Tomasz Łubieński, Andrzej Nieuważny, Redakcja miesięcznika Mówią Wieki
Ocena 6,0
Mówią wieki nr... Robert Bielecki, Ja...
Okładka książki Mówią wieki. Antologia tekstów 1958–2007 Władysław Bartoszewski, Jan Baszkiewicz, Marian Biskup, Maria Bogucka, Jerzy Dowiat, Aleksander Gieysztor, Jerzy Głosik, Stefan Kieniewicz, Tomasz Kizwalter, Michał Kopczyński, Stefan Maria Kuczyński, Tadeusz Łepkowski, Paweł Machcewicz, Antoni Mączak, Marian Małowist, Stefan Meller, Andrzej Nadolski, Andrzej Nieuważny, Andrzej Paczkowski, Emanuel Rostworowski, Izabella Rusinowa, Henryk Samsonowicz, Jerzy Skowronek, Paweł Sowiński, Jacek Staszewski, Jerzy Strzelczyk, Anna Świderkówna, Andrzej Szwarc, Janusz Tazbir, Tadeusz Wasilewski, Marek Węcowski, Ewa Wipszycka, Waldemar Wojnar, Andrzej Wyczański, Andrzej Zahorski, Benedykt Zientara
Ocena 7,9
Mówią wieki. A... Władysław Bartoszew...

Książka ma format albumu. Autor zgromadził wiele unikatowych fotografii. Każda jest opisana i opatrzona dłuższym lub krótszym komentarzem autora lub naocznego świadka. Książka jest rodzajem kalendarium wojny na wschodzie. Pięknie wydana pozycja. Jak dla mnie super.

Bardzo ciekawy album. Poza zdjęciami i ich podpisami zawiera też krótkie teksty.

Dodaj cytat z książki Zapomniana wojna 1914–1918. Front wschodni

Ciekawostki historyczne