Królewskie Ogrody Botaniczne w Kew Rośliny egzotyczne

praca zbiorowa Wydawnictwo: Vesper hobby
Vesper
kolorowanka rośliny egzotyczne królewskie ogrody botaniczne w kew
hobby
2016-01-01
kolorowanka rośliny egzotyczne królewskie ogrody botaniczne w kew

Na półkach: , , , ,

Po kolorowance Królewskie Ogrody Botaniczne w Kew. Rośliny kwitnące, przyszła pora na kolorowankę Królewskie Ogrody Botaniczne w Kew. Rośliny egzotyczne. W zasadzie obie kolorowanki od strony technicznej niewiele się różnią od siebie oprócz oczywiście tematyki. Jest to moje kolejne spotkanie z książkami do kolorowania, które ukazały się nakładem Wydawnictwa Vesper, i...

• Kolorowanki dla dorosłych 🎨
  • 52 książki w 2016 ✔