Klasa 1b. Dzwoń pod 112

Debit
literatura dziecięca
Adriana Gruszczyńska
Uczę się czytać

Wizualnie nie za bardzo mi się spodobała na pierwszy rzut oka, wydawała się też za długa i zbyt dorosła dla moich przedszkolaków, ale nic bardziej mylnego, parzyli w nią z ogromnym zainteresowaniem, gdyż książeczka opowiada fajną historię i jest ładnie i ciekawie napisana.

Maja, uczennica klasy 1b, nie przepada za czytaniem, jednak wszystko się zmienia, kiedy niewinna...

Na pewno znacie już klasę 1b i wszystkich uczniów, którzy do niej chodzą :-) Jeśli nie, to szybko nadróbcie zaległości, gdyż książki opowiadające o pierwszoklasistach są bardzo ciekawe i mądre. Zachęcam do lektury nie tylko pierwszoklasistów! ;-)
Główną bohaterką kolejnego opowiadania z serii "Klasa 1b" jest Maja. Ta radosna i przyjacielska pierwszoklasistka uwielbia ruch...

• Chcę przeczytać Cz.
  • Syn