Błogosławiony stan umysłu. Bajki terapeutyczne dla kobiet w ciąży

Karolina Piotrowska Wydawnictwo: Vivante poradniki dla rodziców
9788365442086
Vivante
ciąża macierzyństwo dojrzewanie
poradniki dla rodziców
9788365442086
ciąża macierzyństwo dojrzewanie

Piękna bajka dla kobiet w ciąży i do tego cudownie wydana. Zdecydowanie polecam na oderwanie się od medycznych książek o ciąży - coś dla ducha, inspirująca i otwierająca umysł.

Hasło: "coaching dla ciężarnych" może budzić pewne wątpliwości, ale książka jest pomocna, by ułożyć sobie w głowie to, co układa się w brzuchu. Krok po kroku prowadzi przez czas oczekiwania na dziecko a przy tym tchnie spokojem. Dobre bajki na wyciszenie przed snem.

• Wymienię/Sprzedam
  • Dzieciowe