Kuroshitsuji tom 22

Waneko
2016-02-18
2016-02-18
Joanna Kochanowska
akcja komedia tajemnica siły nadprzyrodzone shounen manga

Okładka książki Drrr!! 3 Ryohgo Narita, Akiyo Satorigi
Ocena 7,2
Drrr!! 3 Ryohgo Narita, Akiy...
Okładka książki Drrr!! 1 Ryohgo Narita, Akiyo Satorigi, Suzuhito Yasuda
Ocena 7,4
Drrr!! 1 Ryohgo Narita, Akiy...
Okładka książki Drrr! 4 Ryohgo Narita, Akiyo Satorigi
Ocena 6,9
Drrr! 4 Ryohgo Narita, Akiy...

Na półkach: , , , , ,

Ten tom jest nieco nudny, bo nie dzieje się wiele istotnych rzeczy dla ogólnej fabuły (herbatka u królowej, Sebastian uczący Sullivan dobrych manier), ale i tak czytało się świetnie.

No i w końcu pojawił się William! To nic, że tylko na chwilę

No i w końcu pojawił się William! To nic, że tylko na chwilę

Świetny tom jak i poprzedni.
Bardzo mi się podobał dodatek na końcu. :D
Jak zwykle nie mogłam się oderwać.
Gorąco polecam ! ! !

Świetny tom jak i poprzedni.
Bardzo mi się podobał dodatek na końcu. :D
Jak zwykle nie mogłam się oderwać.
Gorąco polecam ! ! !

Chcę żeby nowy arc był nieco ciekawszy od Zielonej Wiedźmy. Co prawda mam wrażenie, że nie zniknie ona jeszcze z fabuły, ale mam cichą nadzieję na nie będzie kontynuacji jej wątku. Dodatki z okazji setnego rozdziału były wyjątkowe.

Dodaj cytat z książki Kuroshitsuji tom 22