Na zakręcie

Nicholas Sparks Wydawnictwo: Albatros Seria: Wszystkie kolory miłości literatura obyczajowa, romans
A bend in the road
literatura obyczajowa, romans
Elżbieta Zychowicz
Wszystkie kolory miłości
sparks na zakręcie

Jak dla mnie lekka,przyjemnie się słuchało...aczkolwiek przewidywalna,dośc szybko zorientowałam się kto jest/może być kością niezgody między parą bohaterów.
Ksiązka generalnie o uczuciach,tych dobrych i tych złych,o walce z nimi,o nie...o przebaczeniu,które jest chyba najtrudniejsze ale jednocześnie wyzwalające i budujące.
Polecam :)

2060

Świetna historia, ale tylko takiej spodziewałam się po jednym z moich ulubionych autorów. Smutna, dramatyczna, trzymająca w napięciu i rozśmieszająca, czuła powieść.

Kolejna książka Nicholasa Sparksa która mnie nie zawiodła. Miała w sobie coś czego się absolutnie nie spodziewałam. Warta uwagi, gdy zacznie się ją czytać nie da się od niej oderwać

Szybko się czyta, wciąga, ale nie intryguje. Przyjemna.

Cudowna książka.

1911

Gdybym jednym słowem miała określić tę książkę byłoby to przebaczenie. Chyba najtrudniejsze dla człowieka jest przebaczenie...
Łatwo jest kochać, lubić, a jeszcze łatwiej nienawidzić. Ale jak trudno jest wybaczyć krzywdy, zrozumieć i dać szansę drugiemu człowiekowi. Ile trzeba mieć w sobie dobroci... Nawet nie próbuję sobie tego wyobrazić.

Cudowna historia. Przeczytane w jeden wieczór, nie można się oderwać.

Doskonała. Pochłonęłam ją w dwa wieczory.

Urocza romantyczna historia. Polecam

Jedna z lepszych książek Sparksa. Tym razem bez przynudzania, bez rozciągłych opisów. Do końca trzymająca w napięciu. Czytelnik zbliża się do bohaterów, są rzeczywiści. Potem ich trochę brakuje.

Dyskusje

5 852