Leksykon geomatyczny

Okładka książki Leksykon geomatyczny
Jerzy Gaździcki Wydawnictwo: Wydawnictwo „Wieś Jutra” Sp. Z o.o. encyklopedie, słowniki
encyklopedie, słowniki
Wydawnictwo „Wieś Jutra” Sp. Z o.o.
2001-01-01
2001-01-01
geodezja geomatyka
Ta książka nie została jeszcze oceniona NIE MA JESZCZE DYSKUSJI

Bądź pierwszy - oceń książkę

Okładka książki Geodezja. Geodezyjna osnowa szczegółowa Maria Dobrzycka, Jerzy Gaździcki, Andrzej Hermanowski, Irmina Laudyn, Tadeusz Lazzarini
Ocena 7,0
Geodezja. Geod... Maria Dobrzycka, Je...