Patronat LC
2016-04-13
Piotr Grzegorzewski
Piotr Grzegorzewski New Adult

Oficjalne recenzje i

Każdemu należy się druga szansa!

[ 41 ] Link do recenzji

Bardzo przyjemnie się czytało, aż smutno że tak szybko trzeba się rozstać z Tate i Milesem. Tego nie lubię w takich jednotomowych historiach. Ledwie chwilę temu mogłam się z nimi poznać, a już trzeba się rozstać. Przyjemna szybka lektura, w sam raz na parę szarych i ciemnych dni.

Jeśli ktoś w życiu przeczytał więcej niż jeden romans książka nie będzie dla niego zaskakująca. Jest schematyczna i sama historia miłości dwojga głównych bohaterów przewidywalna. Trochę skojarzyła mi się z książką „50 twarzy Greya”, jednak dla mnie nie działało to na jej niekorzyść. Trzeba przyznać, że jak na klasyczny romans sporo tu erotyki.
Bardzo szybko się czyta,...

Na półkach: , , , , ,

Młoda kobieta i mężczyzna w luźnym zwiazku/układzie bez miłości, bez zaangażowania, bez zobowiązań. To jego warunek podszyty tajemnicą z przyszłości. Czy tak się da?

Uwielbiam.
Czytamy szybciutko,chwilami sie smiejemy,ale chwilami smucimy.

Ja po raz kolejny zostałam emocjonalnie kupiona przez twórczość Hoover i jej historię. "Ugly Love" okazała się książką naprawdę wyjątkową. Odkryła przede mną coś czego nie byłam świadoma. Zrozumiałam, że jeśli ból pochłonie nasze serce, może on zupełnie zagłuszyć rodzące się uczucie, że rozpacz może okazać się momentami silniejsza od miłości.

Powiem Wam szczerze. Historia...

"Ugly love" Colleen Hoover to pierwsza i jak do tej pory jedyna książka tej autorki,która przeczytałam.Jakoś nie specjalnie mnie do niej ciągnie.I chyba nie bez powodu.O tej książce słyszałam bardzo wiele dobrych opinii.Zresztą o samej autorce też sporo słyszałam.Jednak po tej lekturze stwierdzam,że to nie moje klimaty.Szczególnie jeśli chodzi o tę pozycję.Jak dla mnie...

Nikt.. Nikt nie potrafi pisać o miłości, uczuciach, przeżyciach równie wspaniale jak Colleen Hoover. Każda książka jest nietuzinkowa i chwyta za serce.
Gwarantuję, że nie oderwiesz się od tej ani na chwilę.

Colleen jest moją mistrzynią zbudowania tak historii i postaci na zaledwie 300stronach, ze jej książki kupuję absolutnie w ciemno. Jeszcze się nie zawiodłam.

Na półkach: , , , , , , ,

"Ugly Love" - intrygujący tytuł i emocjonująca historia.

Dlaczego miłość zawarta w tytule określana jest jako "brzydka", niestosowna, niemoralna czy też oburzająca?

I czy aby na pewno tytuł odnosi się tylko do tego, co jest pomiędzy Tate a Milesem? A może dotyczy jeszcze kogoś?

Choć to dopiero moja druga powieść Colleen Hoover, wydaje się, że bohaterowie złamani, z...

Każda książka Hoover kończy się dla mnie wywróceniem życia i myślenia do góry nogami.

Streszczenie: (o ile dobrze pamiętam, bo tę książkę czytałam dość dawno)
Historia faceta jest taka, że stracił kiedyś w wypadku żonę i dziecko i nie chciał się już wiązać. Ona... nie pamiętam. Ale najpierw uprawiali tylko sąsiedzki seks, a potem... pyk! I są razem. Wstrząsająca historia,...

więcej Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Dyskusje