Alasdair

Ella Frank Wydawnictwo: EverAfter Romance Cykl: Masters Along Monsters (tom 1) literatura obyczajowa, romans
Data 1. wydania:
angielski
EverAfter Romance
Vampire Romances LGBT Erotica Paranormal
Masters Along Monsters (tom 1)
literatura obyczajowa, romans
angielski
Vampire Romances LGBT Erotica Paranormal

Na półkach: , , , , ,

Kiedy istnieje się od ponad dwóch tysięcy lat, niewiele jest rzeczy, które mogą cię zainteresować... ale Leo udaje się przykuć uwagę Alasdaira. Wampir jest nim zaaferowany od pierwszej chwili, gdy tylko go widzi. Obserwuje go, śledzi, ale gdy w końcu chce posmakować jego krwi, dzieje się coś dziwnego.
Coś jest nie tak z Leo... jest inny. A między nimi dzieje się coś...

• Po angielsku
  • Nowe romanse