Childstar 2

Okładka książki Childstar 2 J. J. McAvoy
Okładka książki Childstar 2
J. J. McAvoy Wydawnictwo: Kindle Edition Cykl: Childstar (tom 2) literatura obyczajowa, romans
Childstar (tom 2)
Kindle Edition
2015-11-10
2015-11-10

2052

Podczas gdy pierwsza część z tej serii urzekła mnie burzliwymi relacjami między Amelią i Noah ,ta część pokazuje parę silnie zjednoczoną i podbijającą świat. Jakiekolwiek różnice mieli w przeszłości, zostawiają za sobą i idą razem naprzód.
Amelia i Noah znajdują się w niebezpiecznych sytuacjach.
Na tak niewielu stronach pani McAvoy dała sporo scen emocji, mamy tu nawet Melody Callahan z mojej ulubionej serii mafijnej. Byłam całkowicie zafascynowana tą historią i coraz bardziej intymną relacją między Amelią i Noah'em. Matka Amelii mnie nie zaskoczyła swoim sukowatym zachowaniem, czekałam tylko kiedy pokaże jej swoją prawdziwą twarz.

Amelia i Noah znajdują się w niebezpiecznych sytuacjach.
Na tak niewielu stronach pani McAvoy dała sporo scen emocji, mamy tu nawet...

Uh... Zaczyna się robić naprawdę niebezpiecznie. Ich relacja faktycznie wydaje się specyficzna, ale dają radę. Na szczęście moja fascynacja książką "Grzesznicy jak my" została w jeszcze większej mierze zaspokojona. No i mam nadzieję, że rozwiążą tę niefortunną sytuację z końca książki (wcale nie jest mi szkoda jej matki).

ciekawsza od poprzedniej, więcej akcji i dramaturgii, no i główna bohaterka mniej wkurzająca, przeczytałam chyba w godzinę. ale i tak najbardziej pokochałam Noaha, mam słabość do gości którzy są tak szaleni z miłości! :)

Po tym, jak Amelia dowiedziała się co nieco o swojej matce, jej niechęć do jej osoby i dystans zwiększył się jeszcze bardziej. Zaskakująco łagodnie matka zareagowała na wieści o jej związku z Noahem, ale nie długo trzeba było czekać na rozwiniecie akcji, podczas której Noah trafia do więzienia. I tu Amelia wykazuje się niesamowitą determinacją i siłą walki o swojego chłopaka, ale cóż z tego skoro za zakończenie wszystko znowu się sypie...
Ta część jest trochę mniej erotyczna od poprzedniej, ale równie wciągająca i zdecydowanie za szybko się kończy.

Na półkach: , , , , , ,

Po bombie spuszczonej na koniec pierwszego tomu Amelia i Noah stają razem przeciwko światu. Grając rolę, może najważniejszą rolę, która utrzyma ich przy życiu... Jednak jak żyć ze świadomością, że twoja matka jest morderczynią i spiskuje z ojcem miłości twego życia.
Jak teraz będzie wyglądało ich życie? Co się zmieni, a co pozostanie bez zmian?

Amelia i Noah czerpią siłę z siebie nawzajem. Stali się dla siebie wsparciem, które teraz oboje bardzo potrzebują. Jednak nie mogą spokojnie nacieszyć się powrotem do siebie po dekadzie rozłąki. Piekielna matka znów wkracza do akcji... O jeny, nawet nie mam słów do tej poczwary.
Co jest pewne? U tej dwójki nie ma spokoju. Ciągle coś się dzieje i nie chodzi tylko o bycie gwiazdą i kręceniu filmu z gorącymi scenami BDSM...
Zakończenie oczywiście zostawia nas w miejscu, gdzie wiemy tylko to, że życia tej dwójki znów wywrócą się w jakiś sposób do góry nogami. Nie szkoda mi ofiary, szkoda mi A i N - bo oni będą z tym walczyli.
Te książki to dobra, ekspresowa rozrywka, która trzyma w ciągłym napieciu, a akcja właściwie nie ustaje. Polecam!

Jak teraz będzie wyglądało ich życie? Co się zmieni, a co pozostanie bez zmian?

Amelia i Noah czerpią siłę z...

Wooow, to prawdziwa książka akcji,czasami gorąca ,aż pali...ta zdecydowanie momentami rozpala zmysły :)Był także moment przerażenia ;) A zakończenie ??? Cóż biorąc pod uwagę zakończenie pierwszej części-to nie powinno nas dziwić te ,i nie dziwi, co jedynie irytuje:naprawdę??tak zakończyć??? w takim momencie???

I oto z taką niezbyt treściwą opinią,celowo zostawiam Was. Nie zdradzę nic więcej z nadzieją,że ciekawość zwycięży i sięgniecie po książkę ;)
Naprawdę ,króciutka jednak treściwa ;)Smacznego-nakarmcie swe zmysły ;)

I oto z taką niezbyt treściwą opinią,celowo zostawiam Was. Nie...

• Romans/Erotyk
  • Erotyk