Teoria obrazu w naukach humanistycznych

Okładka książki Teoria obrazu w naukach humanistycznych
Konrad ChmieleckiBeata Lisowska Wydawnictwo: Wydawnictwo Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi film, kino, telewizja
film, kino, telewizja
Wydawnictwo Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi
2015-01-01
2015-01-01
obraz nauki humanistyczne obraz fotograficzny teoria obrazu dyskurs obrazowy found footage Zhang Yimou Derek Jarman
Ta książka nie została jeszcze oceniona NIE MA JESZCZE DYSKUSJI

Bądź pierwszy - oceń książkę

Okładka książki Związki partnerskie - prawa, majątek, podatki Makosz Adam, Wiktorowska Bożena, Beata Lisowska, Guza Łukasz, Sobiech Łukasz, Majkowska Magdalena, Topolewska Michalina, Tomasz Zalewski
Ocena 0,0
Związki partne... Makosz Adam, Wiktor...