Kup teraz - 1 oferta w cenie od 14.90 zł do 14.90 zł

Zdążę cię zabić

Marshall KarpJames Patterson Wydawnictwo: HarperCollins Polska Cykl: NYPD Red (tom 2) kryminał, sensacja, thriller
NYPD Red 2

8,0
Hawk Gabrielle Charbonne...
Okładka książki The Summer House Brendan DuBois, James Patterson
5,5
The Summer House Brendan DuBois, Jam...
Okładka książki Nieuchwytny David Ellis, James Patterson
7,3
Nieuchwytny David Ellis, James ...
Okładka książki Gdzie jest prezydent Bill Clinton, James Patterson
6,5
Gdzie jest pre... Bill Clinton, James...

Dobrze napisana, przyjemna w przyswajaniu. Dwójka bohaterow daje sie polubić, jednocześnie delikatnie ukazując swoje wnętrze. Książka dobra dla zabicia czasu, może byc dobrym wprowadzeniem w dzieła Pattersona. Polecam!

Przeciętna, bardzo prosta policyjna historia w amerykańskim stylu, jak to u Pattersona.
Niestety ten autor ma to do siebie, że nie unika klisz i wiele jego książek to jego własne kalki. Ale za to kochają go na całym świecie. Sięgając po jego powieści wiadomo, czego się spodziewać. Ja również pozwalam sobie od czasu do czasu na kolejne tytuły właśnie z tego powodu. Zatem z...

Kolejna książka z seri Nypd Red o elitarnej jednostce policji. Czyta się szybko o bardzo przyjemnie. Zagadka kryminalna przepleciona z życiowymi losami dwójki głównych bohaterów. Lekka, przyjemna i warta przeczytania dla relkasu.

Fajna. Bigos

Długo czekałem na zabranie się do kolejnej części cyklu NYPD Red i wreszcie postanowiłem przeczytać Zdążę Cię zabić będącym drugim tomem przygód Zach Jordana i Kylie MacDonald. Oczekiwałem po niej dobrego i nie zobowiązującego kryminału w sam raz na odpoczynek po czymś bardziej wymagającym. Jednak miałem nadzieje na ciekawą powieść z szybka akcją i wieloma zwrotami...

Szybka akcja, wciągająca fabuła- ogólnie poświecić na te książkę można 2 godziny. Aczkolwiek później akcja staje się bardzo schematyczna i czytelnik po 3/4 książki zna zakończenie:) mimo to Polecam

To pierwsza moja książka tego autora, a właściwie autorów, ale na pewno nie ostatnia. Początkowo byłam sceptyczna, szczególnie, gdy zobaczyłam, że wypożyczyłam drugą część serii (powiedziałam sobie, że nie przeczytam innych części), ale książka tak szybko mnie wciągnęła, że nie umiałam się oderwać i czytałam w każdej wolnej chwili!

Druga część opowieści o policjantach z NYPDRed . I tym razem policyjny duet natrafi na zagadke nie do rozwiązania .Jednak ta dwójka nie ma sobie równych po raz kolejny rozwiązują zawikłana sprawe morderstw popełnianych tym razem przez 'czyściciela".Zycie prywatne także nie pomaga im w całkowitym skupieniu się na pracy .Powracająca przeszłość w życiu prywatnym jak i w...

Nie mam zdania. Taka sobie.

Drugi tom przygód policjantów w elitarnej jednostki NYPD RED.
Powieść utrzymana na poziomie poprzedniej części. Ciekawa fabuła, spójne zwroty akcji i dobre tempo.
Książki Pattersona mają to do siebie, że czyta się je lekko i przyjemnie, taki miły przerywnik od mocnych thrillerów psychologicznych :)

• 2018
  • 2016
  • E-book
  • 2019
  • 2017
  • Z biblioteki

Dodaj cytat z książki Zdążę cię zabić