Trawers

Patronat LC
Remigiusz Mróz Wydawnictwo: Filia Cykl: Komisarz Forst (tom 3) Seria: Mroczna strona kryminał, sensacja, thriller
Filia
Trawers Forst Remigiusz Mróz

Recenzje oficjalnych recenzentów i

Ostatni pożar komisarza Forsta

48 Link do recenzji

Nieśmiertelny komisarz Forst rozwiązał sprawę bestii z Giewontu, Książka o niebo lepsza niż poprzednia część. Zaskoczyło mnie to, kto był mordercą..
Mimo iż wątek bestii został wyczerpany, to nie mogę się doczekać co będzie dalej, jaka będzie kolejna moneta !

Malo wiarygodny fakt, że komisarz ćpun fruwa po górach jak taternik. Nie męczy się, skacze z wierzchołka na wierzchołek, trzecią część z rzędu wychodzi cało z oplakanych sytuacji.

Koncowka bardzo ciekawa, ale halny na Orlej i rozmowa Ivo z Forstem to mocno watpliwa historia. Dostrzegam niezwykle lichy potencjał na dyskusję przy wietrze ponad 100 km/h

Książkę czyta sie...

więcej Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Miło wiedzieć, że nawet najbardziej poczytny autor w Polsce pozwala sobie czasem na recykling pomysłów. Nie winię go, ukrycie mordercy w rodzinie bohatera to sprytny pomysł. Tam się nie spodziewamy. Rzeknę nawet, że wyszło to lepiej niż w Chyłce. Ponownie dotarłam do ostatniej strony i odkryłam, że muszę wiedzieć co dalej. Jest moc. Po prostu.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Forst się rozkręca. Czyta się jednym tchem.

Remigiusz Mróz utrzymuje poziom i zaciekawia.
Ten tom świetnie się czytało.
Wystąpiła nawet moja ulubiona Joanna Chyłka!
I znów nawiązanie do Słupska, tym razem za sprawa słynnego byłego prezydenta naszego miasta.
Mam nadzieję że komisarz Forst dojdzie do siebie, wyleczy rany, być może zerwie z nałogami i niechybnie spotkamy się w kolejnej części.
Trylogię, którą już...

Okropna.

Audiobook
Lektor: Krzysztof Gosztyła
Ocena: 9/10

Fantastyczny lektor, doskonale interpretuje, a głosem zagra każdego. Pozwala przymrużyć oko na niedoskonałości książki.

Tak jak cały cykl rewelacja

Mróz lubi szokować, do takiego wniosku dochodzę po kolejnej lekturze. Bo jak inaczej wytłumaczyć fenomenalną niezniszczalność komisarza? 7 żyć już raczej wyczerpał, co dalej? Nie, nie chcę wiedzieć.

Gdybym nie wiedziała, że mam jeszcze dwie książki tej serii do przeczytania, sądziłabym, że to właśnie koniec przygód komisarza Wiktora Forsta. Nic bardziej mylnego, na szczęście!

„Trawers” to świetna kontynuacja i zarazem bardzo udany koniec „Bestii z Giewontu”. Dobre tempo akcji, fabuła trzyma się kupy -czyli to, co u Mroza jest pewne. Świetne zakończenie, genialne...

Dyskusje

7 720