Uzdrowienie finansów. Jak z Bożą pomocą wyjść z długów

Małgorzata NowickaWojciech Nowicki Wydawnictwo: POMOC Wydawnictwo Misjonarzy Krwi Chrystusa biznes, finanse
POMOC Wydawnictwo Misjonarzy Krwi Chrystusa
długi finanse
biznes, finanse
długi finanse

Okładka książki Bogaci przed Bogiem. Historie katolickich przedsiębiorców Małgorzata Nowicka, ks. Rafał Ostrowski
8,0
Bogaci przed B... Małgorzata Nowicka,...

Te 300 pokaźnych stron przeczytałam w 2 dni. Dla mnie to kolejna po Biblii książka, którą powinien przeczytać każdy wchodzący w dorosłe życie. Książka jest wprawdzie napisana pod kątem wychodzenia z długów ale nic nie stoi na przeszkodzie by czytać ją jako poradnik zarządzania swoimi finansami. Książka pełna biblijnych cytatów, przykładów i świadectw ludzi stosujących...

Książka, która moze pomóc tym, którym sie wydaje, że są w sytuacji beznadziejnej jeśli chodzi o finanse.Jeśli masz problemy z gospodarowaniem pieniędzmi, wciąż Ci ich brakuje lub masz jakieś długi przeczytaj ten poradnik.Bardzo ciekawe historie ludzi, którzy z Najwyższego pomocą pozbyli się strasznych problemów.Dla mnie świetna i cieszę się, że mam ją w swojej bilblioteczce.

Dobra książka, zmienia myślenie na wiele spraw. Dobry poradnik dla każdego kto używa pieniędzy, szczególnie dla ludzi w kłopotach finansowych.

• Poradniki
  • 2018