Kociewie przewodnik po szlakach turystycznych

Okładka książki Kociewie przewodnik po szlakach turystycznych
Stefan Gołąbek Wydawnictwo: turystyka, mapy, atlasy
turystyka, mapy, atlasy
1984-01-01
1984-01-01

Książka z 1984 opisująca szklaki turystyczne i historyczne Kociewia. Dużo ciekawych informacji, z racji wieku część rzeczy już nieaktualna, ale fajnie sobie poczytać jak to kiedyś wyglądało. Pozycja z komunistycznymi naleciałościami gdzie ulice jeszcze są proradzieckie i opisy, że Armia Czerwona nas "wyzwoliła".
Dzięki książce pojawiło się u mnie na mapie kilka ciekawych miejsc, które zdecydowanie muszę odwiedzić na Kociewiu.

Dzięki książce pojawiło się u mnie na mapie kilka ciekawych...

Książka ma już swoje lata ale wielokrotnie pomogła mi w poznaniu tajników Kociewia. Planowałam super trasy rowerowe z tą książką w ręku.

Dodaj cytat z książki Kociewie przewodnik po szlakach turystycznych