Keturah and Lord Death

Martine Leavitt Wydawnictwo: Boyds Mills Press fantastyka, fantasy, science fiction
Data 1. wydania:
angielski
Boyds Mills Press
fantastyka, fantasy, science fiction
angielski

Na półkach: , , , ,

Wow cóż to była za opowieść!
Tak piękna, tak wciągająca, że przeczytałam ją w 2 dni i to tylko ze względu na wyższą konieczność odrywania się od lektury.

Historia Ketury i Lorda Śmierci jest oryginalna i właśnie to mnie w niej zachwyciło.
Jeszcze nie czytałam tak dobrze napisanej powieści w formacie baśni i to z tak niezwykłymi bohaterami, bo prawie każdemu z nas kostucha...

„Opowiem wam historię… O magii i miłości, o wyzwaniach i śmierci, ale też taką, która pocieszy serce. To będzie najprawdziwsza historia, jaką kiedykolwiek opowiedziałam. Teraz słuchajcie i powiedzcie czy tak jest czy nie.”
Ketura Reeve to piękna szesnastolatka, która mieszka ze swoją babcią w pobliżu lasu. Dziewczyna jest znana w wiosce dzięki swoim porywającym opowieściom....

Urocza, melancholijna baśniowa opowieść.

Wspaniała opowieść.

• Fantastyka