Kreatywne kolorowanie: Totalny Relaks - Drzewo

Okładka książki Kreatywne kolorowanie: Totalny Relaks - Drzewo
Adina Conisceac Wydawnictwo: Firma Księgarska Olesiejuk Cykl: Totalny relaks hobby
48 str. 48 min.
2015-01-01
2015-01-01
48 min.
kolorowanka kolorowanie

Ta kolorowanka ma postać bloku, dzięki czemu możemy łatwo wyrywać z niej strony, oczywiście jeżeli mamy na to ochotę :)
Kartki są dosyć grube, jednak malując cienkopisami czy też flamastrami, kolory przebijają się na drugą stronę. A obrazki są niestety po obu stronach kartki.
Tak jak w opisie znajdziemy tu do pokolorowania lodowe desery, ciasteczka, pierniczki, serduszka jakieś, torty a nawet małe ptaszki. Nie są to jakieś wybitne obrazki ale przyjemne w kolorowaniu. Przede wszystkim odradzam używania kredek akwarelowych na mokro, gdyż papier całkiem się wygina. Jedyny minus to ten papier, mógłby być odrobinę lepszej jakości.

Dodaj cytat z książki Kreatywne kolorowanie: Totalny Relaks - Drzewo