Głowy piwniczne

Wacław Krupiński Wydawnictwo: Wydawnictwo Literackie biografia, autobiografia, pamiętnik
2016-04-14
2007-09-17
Wydawnictwo Literackie
literatura polska biografie wspomnienia Kraków Piwnica Pod Baranami Piotr Skrzynecki
biografia, autobiografia, pamiętnik
2016-04-14

Okładka książki Wodecki. Tak mi wyszło Kamil Bałuk, Wacław Krupiński
7,3
Wodecki. Tak m... Kamil Bałuk, Wacław...
Okładka książki Jan Kanty Osobny. Jan Kanty Pawluśkiewicz w rozmowie z Wacławem Krupińskim Wacław Krupiński, Jan Kanty Pawluśkiewicz
6,8
Jan Kanty Osob... Wacław Krupiński,&n...

Raczej dla wielbicieli Piwnicy pod Baranami. Sylwetki twórców i postaci związanych z krakowskim kabaretem. Trochę o ludziach, trochę o czasach.

Dla osób zainteresowanych Piwnicą od strony nieco prywatnej - naprawdę warto przeczytać. Wiele osobistości, raczej subiektywna ocena autora. Różne ciekawostki, niektóre mnie zaskoczyły. Warto sięgnąć do innych źródeł dla urozmaicenia, porównania.
Konstrukcja czytelna, język niezawiły. Polecam.

Prawdziwa perła dla sympatyków Piwnicy pod Baranami!

• Sprzedane
  • 2009 Nabytki
  • Cracoviana
  • Biografie. Na faktach.
  • Z polecenia
  • TEATR
  • 2019

Dodaj cytat z książki Głowy piwniczne