Spójrz na mnie

Data 1. wydania:
2015-10-13
Maria Gębicka-Frąc
Albatros
dla kobiet dzieciństwo literatura amerykańska miłość powieść obyczajowa prześladowanie relacje damsko-męskie stalking wspomnienia
See Me
literatura obyczajowa, romans
2016-09-28
Maria Gębicka-Frąc
Inne

Bardzo ciekawa i bardzo nieoczywista. Polecam.

Kryminał od 350 str :) ... osadzony na romansie; dla każdej czytelniczki. Polecam

Wspaniała!

Flaki z olejem, najnudniejsza książka od dłuższego czasu.

Marna powieść detektywistyczna od 300 stron, wcześniej to mdły romans.

Wypełniacze w stylu " Poszła się ubrać. Założyła tenisówki, jeansy i białą koszulkę" dopełniały czary :)

Książka nie jest zła, ale uważam że autora stać na więcej. Wcześniejsze książki podobały mi się znacznie bardziej. Ta nie wzruszyła mnie tak bardzo i nie wciągnęła jak wszytskie inne.

Z książek Sparksa w moim odczuciu jedna z lepszych pozycji. Wciągająca i przyjemna, choć niezbyt odkrywcza. A z drugiej strony zapadła mi na tyle w pamięć, że po dwóch latach bez problemu jestem w stanie przypomniec sobie fabułę i odczucia, jakie miałam czytając tą książkę. Ot, romans lekko przeplatany wątkiem sensacyjnym

Typowy Sparks - miło, lekko i przyjemnie się czyta, nie przynudza. Więcej akcji niż samego romansu, co uważam za plus. Polecam ;)

Dla mnie bomba. Nie dkatego że kocham Sparksa, ale ze nie mogłam się od tej książki oderwać. Można by się było o kilka rzeczy przyczepic i owszem ale po co? Każdy ma inną wyobraźnię literacka i i najfajniejsze jest to że każdy na swój sposób może sobie spekulować co się w książce wydarzy, a autor i tak na końcu zaskoczył. Polecam!

Nie ukrywam, polubiłam pannę Sanchez i pana Hancocka. Spodobał mi się ponadto sposób, w jaki ukazano rozwój związku tej pary. Owszem, jest bardzo romantycznie, lecz równocześnie subtelnie i wiarygodnie. A co z wątkiem rodem z thrillera tudzież kryminału, który to zapowiedziany zostały w prologu? Sparks koncentruje się na takowym aspekcie w dalszej fazie utworu. Konstrukcja...

Świetna książka. Przeczytałam ją w parę dni. Towarzyszyły mi przy niej różne emocje. Nicholas Sparks to wybitny pisarz. Polecam tą książkę każdemu.

Dyskusje

3 998