The Bad Seed

horror child serial killer thriller
horror
angielski
horror child serial killer thriller

Okładka książki 26 współczesnych opowiadań amerykańskich Nelson Algren, Louis Auchincloss, Kay Boyle, Hortense Calisher, Dorothy Canfield Fisher, Martha Gellhorn, Shirley Jackson, Marjorie Kinnan- Rawlings, Bernard Malamud, William March, Mary McCarthy, Carson McCullers, Edward Newhouse, Flannery O'Connor, Frances Gray Patton, J. F. Powers, J.D. Salinger, William Saroyan, Irwin Shaw, Jean Stafford, Wallace Stegner, Jesse Stuart, Peter Taylor, James Thurber, Jerome Weidman, Jessamyn West
7,1
26 współczesny... Nelson Algren, Loui...