Kup teraz - 17 ofert w cenie od 6.99 zł do 32.00 zł

Ostatni, który umrze

Tess Gerritsen Wydawnictwo: Albatros Cykl: Rizzoli/Isles (tom 10) kryminał, sensacja, thriller
Last To Die
Albatros
Last To Die
Rizzoli/Isles (tom 10)
kryminał, sensacja, thriller
Jerzy Żebrowski

Bardzo dobra powieść. Po poprzedniej części, ta była miłym zaskoczeniem. Ciekawa fabuła, wyraziści bohaterowie, zaskakujące zakończenie. Super!

Troję zupełnie obcych sobie nastolatków: chłopcy Teddy i Will oraz dziewczyna imieniem Claire, traci w tragicznych okolicznościach rodziców oraz rodzeństwo. Z każdej katastrofy ocaleli wyłącznie oni. Dzieci trafiają do rodzin zastępczych, a po dwóch latach od stracenia najbliższych ich dramat rozgrywa się ponownie – rodzice zastępczy giną w dziwnych okolicznościach. Każdy z...

Dobrze napisana jak zwykl ale pomysł średni ,to wszystko jest tak mocno naciągane i nieprawdopodobne,że aż czasem irytuje ,plus za niezły zwrot akcji na końcu ale miała lepsze z tej serii

Tradycyjnie czyta się dość szybko, ale historia nie trzyma w napięciu przez większość czasu. Końcówka oczywiście nadrabia, mamy niezły zwrot akcji. Ale tak jak poprzedni tom, ten też jest jednym ze słabszych. Przeczytać warto.

Szybko się czyta jak większość książek Gerritsen ale fabuła kompletnie mnie nie wciągnęła a wręcz bardzo często nudziła. Większość książek autorki czytam jednym tchem a tu było zupełnie odwrotnie, odkładałam książkę i wracałam do niej na siłę. Zakończenie w porównaniu do całości bardzo dobre

Kolejny świetny tom przygód Isles/Rizzoli. Każdą wolną chwilę poświęcałam na czytanie, nie mogłam się oderwać :)
Teoretycznie każdy tom to inna zagadka kryminalna, ale jeśli ktoś lubi śledzić wątek fabularny bohaterów, to myślę że lepiej czytać po kolei.

Każda książka Tess Gerritsen jest dla mnie rewelacyjna i każda pochłania mnie bez reszty. Szkoda, że musiałam ją nieco dawkować, bo brakuje mi ciągle czasu w tygodniu buszując między Librusem i Teams. Dała mi i tym razem niesamowicie dużo emocji, a że uwielbiam dzieci i młodzież, tym mocniej przeżywałam fabułę.

Troje nastolatków z dobrze sytuowanych rodzin traci...

Zakończenie bardzo dobre. Reszta trochę nużąca.

Długo to się rozkręcało, dużo nie istotnych wątków a istotne pomijane no i mało sensu w tym wszystkim, może gdyby to został na końcu lepiej wyjaśnione a tak to średniawka

Książka bardzo fajna. Trzyma w napięciu. Bardzo podobało mi się to że autorka kończyła prawie każdy rozdział tak że od razu chce się zabrać za kolejny. Polecam ją każdemu. Myślę że mogą ją czytać osoby 14+ mimo że nie jest to żadna młodzieżówka

5 470
    2 544