Nice

Barbara Klicka Wydawnictwo: Wydawnictwo Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej i Centrum Animacji Kultury w Pozaniu Seria: Biblioteka Poezji Współczesnej poezja
poezja polska
poezja
Biblioteka Poezji Współczesnej
poezja polska
Inne

Okładka książki Pismo. Magazyn opinii, nr 7 (31) / lipiec 2020 Janina Bąk, Iga Chmielewska, Ewa Drygalska, Agnieszka Grzybek, Urszula Jabłońska, Kamila Kielar, Barbara Klicka, Julian Kornhauser, Anna Korsak-Mikulska, Jarosław Mikołajewski, Łukasz Pilip, Patrycja Pustkowiak, Marta Rybicka, Agata Skrzypczyk, Beata Sosnowska, David Szalay, Miłosz Szymański, Alek Tarkowski, Marcin Wicha, Małgorzata Winkowska, Ludwika Włodek, Julia Zabrodzka
7,4
Pismo. Magazyn... Janina Bąk, Iga Chm...
Okładka książki Pismo. Magazyn opinii, nr 7 / lipiec 2018 Jędrzej Bielecki, Bolesław Chromry, Sylwia Chutnik, Urszula Chylaszek, Natalia Fiedorczuk-Cieślak, Barbara Klicka, Eliza Kącka, Julia Lachowicz-Nowacka, Małgorzata Nowaczyk, Dariusz Rosiak, Tomasz Różycki, Paweł Sajewicz, Krzysztof Siwczyk, Zadie Smith, Paweł Sołtys, Katarzyna Tubylewicz, Marcin Wicha, Olga Wróbel, Urszula Zajączkowska, Juliusz Ćwieluch, Ewa Łętowska
7,1
Pismo. Magazyn... Jędrzej Bielecki, B...
Okładka książki Znak nr 758-759 Wojciech Bonowicz, Mikołaj Golachowski, Zbigniew Kadłubek, Barbara Klicka, Angelika Kuźniak, Janusz Poniewierski, Redakcja miesięcznika Znak, Wit Szostak
8,0
Znak nr 758-759 Wojciech Bonowicz, ...
Okładka książki Znak nr 757 Józefa Hennelowa, Barbara Klicka, Jakub Kornhauser, Magdalena Kozłowska, Angelika Kuźniak, Anna Marchewka, Agata Michalak, Janusz Poniewierski, Redakcja miesięcznika Znak, Jan Woleński
7,0
Znak nr 757 Józefa Hennelowa, B...
Okładka książki Znak nr 756 Waldemar Bawołek, Andrzej Brzeziecki, Bartłomiej Dobroczyński, Barbara Klicka, Dominika Kozłowska, Angelika Kuźniak, Paweł Marczewski, Redakcja miesięcznika Znak
7,3
Znak nr 756 Waldemar Bawołek, A...