Bridget Jones's Diary

1996-01-01
Data 1. wydania:
1996-01-01
angielski
bridget jones dziennik helen fielding

Czytałam ją dawno temu, uśmiałam się razem z nią. Lekka na poprawienie humoru.

Czytałam ją dawno temu, uśmiałam się razem z nią. Lekka na poprawienie humoru.

To jeden z niewielu przypadków, kiedy film jest o wieeele lepszy niż książka. Mało przy niej w depresję nie wpadłam, a miało być lekko i przyjemnie

Lekka, dowcipna książka. Bawi i świetnie zajmuje jesienne wieczory. Polecam! Zwłaszcza po angielsku, język nie jest trudny, a można przyswoić wiele smaczków.

Przyznam, że to całkiem zabawne, że Colin Firth został wspomniany w książce jako aktor grający Darcy'ego w serialu, po czym zagrał w adaptacji rolę Marka Darcy'ego.

Ta książka nigdy nie zawodzi.

Ta książka nigdy nie zawodzi.

Idealna do lampki czerwonego wina, ciepłego koca i Jamie O'Neal śpiewającej "All by myself".

zabawna, przyjemna

zabawna, przyjemna

Może i lektura dla kobiet ale nie dla mnie.
Kino takie sobie. Po prostu preferuję inne gatunki.
Jak w 2 części- to jest pogoń za rozumiem i takie kobiety się zdarzają.

Może i lektura dla kobiet ale nie dla mnie.
Kino takie sobie. Po prostu preferuję inne gatunki.
Jak w 2 części- to jest pogoń za rozumiem i takie kobiety się zdarzają.

Świetna, zabawna, a na dodatek po angielsku! Rozrywka i rozwój w jednym. Polecam :)

Dodaj cytat z książki Bridget Jones's Diary