Beholden

Okładka książki Beholden Corinne Michaels
Okładka książki Beholden
Corinne Michaels Wydawnictwo: BAAE Publishing Cykl: Beloved Duet (tom 2) literatura obyczajowa, romans
Beloved Duet (tom 2)
Beholden
BAAE Publishing
2014-10-22
2014-10-22
romans wojsko new adult

Dużo się działo , odkrycie tajemnic , świetna historia.

Dużo się działo , odkrycie tajemnic , świetna historia.

Dalsza historia pary, która się kocha, a robi sobie pod górkę. W tej części na jaw wychodzi kilka spraw, pada kilka decyzji ważnych, czy miłość przezwycięży wszystko ?

Pierwsza część super natomiast Beholden tj. drugą część super rozwinięcie ale zakończenie dosłownie na dwóch kartkach i zaraz epilog po siedmiu latach. Mam niedosyt przy zakończeniu, szkoda.

Oo całkiem fajna. 7/10
Jestem fanka Corinne M. Uwielbiam jej pióro. Tak więc i tym razem zachwyciła mnie ta historia. I oczywiście są nawiązania do innych powieści autorki.

Oo całkiem fajna. 7/10

Dużo słabsza niż 1 część.

Dużo słabsza niż 1 część.

Świetna!

Świetna!

Ta część zdecydowanie lepsza od poprzedniej. Więcej się działo. Nie było nudno. Czy to już koniec nagłej, wielkiej, miłości... Chętnie przeczytałabym opowieść o Ashton i Marku.

Pierwsza część podobała mi się, ale druga pochłonęła do reszty. Był śmiech, ale były również łzy i wielkie emocje, wzruszenie. Przepiękna historia i jakże prawdziwa. Catherine oraz Jackson - decyzje, które musieli podjąć nie były dla nich łatwe! Czy udało im się? Przeczytajcie! Polecam, bo naprawdę warto przeczytać. Corinne Micahels pisze świetne książki! 10/10 to za mało, ale więcej dać nie można.

Super seria. Emocje, emocje i jeszcze emocje. Do tego niespodziewane zwroty akcji. Uwielbiam książki Corinne Michaels.

• Przeczytane 2021

Corinne Michaels Beholden Zobacz więcej