Gombrowicz w Argentynie: świadectwa i dokumenty 1939-1963

Okładka książki Gombrowicz w Argentynie: świadectwa i dokumenty 1939-1963
Rita Gombrowicz Wydawnictwo: MYŚl Biblioteka Lityeracka biografia, autobiografia, pamiętnik
biografia, autobiografia, pamiętnik
MYŚl Biblioteka Lityeracka
1988-01-01
1988-01-01
Anna Husarska, Bogdan Sophie

więcej Więcej

Rozmowy, listy, wspomnienia zestawiane z fragmentami dzienników, biogramami osób z orbity życia Gombro w Buenos. Rita układała to kilka lat, 2 razy odwiedziła miasto w którym jej mąż spędził ponad 2O lat. Całość wspaniale pokazuje Gombro, jego ciekawy, trudny charakter, a do tego literackie Buenos. Nie ma tu niepotrzebnego lukru, który tak często niszczy książki wspomnieniowe.

• Eseje
  • Biografie
  • Może kiedyś przeczytam...

Dodaj cytat z książki Gombrowicz w Argentynie: świadectwa i dokumenty 1939-1963